2024. április 23, kedd - Béla

2019. Szeptember 26. 15:04, csütörtök | Helyi
Forrás: Dombó Média

Jól kezdték az őszt az atléták

Szeptember 19-én Szekszárdon a dél-dunántúli régió egyéni pályaversenyével folytatódott a Sport XXI Utánpótlásnevelő Program. A Dombóvári VASE népes csapattal vett részt a megmérettetésen.

A Fazekas Gáspár és Halmainé Horváth Katalin edzők által felkészített tehetséges fiatalok remek teljesítménnyel rukkoltak ki a közel száz résztvevőt felvonultató vetélkedőn: az ügyességi és a futószámokat követően négyszer a dobogó tetejére, hétszer a második fokára, két alkalommal pedig a harmadik lépcsőjére léphettek. Az U13-as korcsoportban, valamint a 2008-ban és 2009-ben születettek mezőnyében a legjobban Szőke Hédi szerepelt, aki a sprintet, illetve a távolugrást is megnyerte. Lakatos-Lamm Bence és Bite Mihály egyszer-egyszer győzött. Nagy Fruzsina, Kovács Zoé, Ozorai Zsóka, Faour Míra, Müller Botond és Marton Botond egyszer-egyszer a második lett. Ozorai Zsóka és Marton Bence egy-egy harmadik helyezést is begyűjtött.