Hírek
2025. Január 28. 15:50, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Lopni ment, kifosztás lett belőle
A dombóvári rendőrök egy napon belül elfogták a tettest.
Egy csibráki asszony tett bejelentést a rendőrségre a napokban, mert a gondozásra szoruló rokonától ismeretlen készpénzt lopott. Mint mondta, a pénzt ő maga tette a konyhaszekrényre, majd rövid időre elment otthonról. Az idős néni egyedül maradt és a konyhában tartózkodott, amikor elmondása szerint érkezett egy férfi, aki elvitte a szekrényen hagyott pénzt.
A beszerzett bizonyítékok alapján a dombóvári nyomozók gyorsan eljutottak egy, a közelben lakó férfihoz, aki kihallgatása során beismerő vallomást tett. Elmondta, hogy lopási szándékkal ment a szomszédba és el is vette az idős néni pénzét, aminek egy részét már el is költötte.
A 25 éves férfinak kifosztás bűntette miatt kell felelnie.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 10:29, szerda | Helyi
40 éve a tűzvédelmi szolgáltatásban Dombóváron
A dombóvári tűzoltóság megalakulásának 150. évfordulója alkalmából elismerésben részesült BERTA MÁRTON ISTVÁNNÉ több évtizedes megbízható, magas színvonalú munkásságáért.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Május 12. 09:08, kedd | Helyi
Akár 150 ezer forintos megtakarítás klímavásárlásra
A lakossági energiahatékonysági fejlesztések iránt továbbra is nagy az érdeklődés, amelyhez a HEM-X program is jelentős támogatást nyújthat.
2026. Május 11. 19:42, hétfő | Helyi
Segítsünk a dombóvári Szt. Orsolya iskola kórusának egy like-kal!
A Szent Orsolya Bencés Általános Iskola Kórusa indult a SPAR zenei kihíváson, hogy a legtöbb like összegyűjtésével megszerezzék a főnyereményt. Adj egy like-ot te is az alábbi linken látható szuper videónak:

