Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2017. December 22. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

A hétvégén változékony, de melegebb idő várható

A hétvégén változékony, de melegebb idő várható

Változékony idő várható a hétvégén: esőre, hóra, napsütésre is készülni kell. Emellett melegszik az idő, december 24-én többfelé 10 Celsius-fok körüli maximumok várhatók

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.

Pénteken több-kevesebb napsütés várható. A szél több helyen élénk, néhol erős lehet. A Nyírségben várható csapadék. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és plusz 3 fok között alakul. Napközben általában plusz 4-8, északkeleten viszont csak 1-3 fokig melegszik a levegő.

Szombat reggel a Tiszántúlon lehet helyenként havas eső, hó, napközben néhol alakul ki zápor, a hegyekben hózápor. Sokfelé a szél is megerősödik. A minimumhőmérséklet mínusz 4 és plusz 4, a maximumhőmérséklet plusz 2-7 fok között várható.

Vasárnap, szenteste napján is többfelé erős lesz a szél. Emellett viszont az ország nagy részén többórás napsütés várható. Inkább csak reggel, délelőtt, főként keleten alakulhat ki helyenként kisebb eső. A leghidegebb órákban mínusz 2 és plusz 5 fok között, napközben plusz 6-11 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.