Hírek
2013. Február 20. 10:20, szerda |
Helyi sport
Forrás: József Attila ÁMK
A Tolna megyei Kötélugró Diákolimpiát Újdombóváron rendezték
2013.február 13-án került sor a Tolna megyei Kötélugró Diákolimpiára, amelynek helyszíne a dombóvári József Attila iskola volt.
A versenyen 48 versenyző mérte össze kötélugró tudását. A gyerekek Attalából, Dombóvárról, Tamásiból és Tolnanémediből érkeztek. A résztvevők több versenyszámban (30mp. gyorsasági, 30mp. dupla, zenés gyakorlat) versenyeztek. A korcsoportok legjobbjai versenyezhetnek az Országos Kötélugró Diákolimpián, amit Szolnokon rendeznek meg, 2013. március 9-10-én. A József Attila Iskola versenyzői 2 arany, 2 ezüst, 2 bronzérmet nyertek valamint egy 4. és egy 5. helyezést szereztek.
Eredmények:
1/ B korcsoport:
2. hely: Kiss Emma Júlia (József Attila Iskola Dombóvár)
3. hely: Kátai Flóra (József Attila Iskola Dombóvár)
2/A korcsoport:
1.hely: Koch Kíra (József Attila Iskola Dombóvár)
2. hely: Lengyel Dorka (József Attila Iskola Dombóvár)
2/B korcsoport:
3. hely: Döme Szandra (József Attila Iskola Dombóvár)
4. hely: Bodonyi Szandra (József Attila Iskola Dombóvár)
5. hely: Ollé Zsófia (József Attila Iskola Dombóvár)
3/A korcsoport:
1. hely: Poth Petra (József Attila Iskola Dombóvár)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
2026. Július 31. 13:55, péntek | Helyi
Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a Páriból eltűnt nőt
Újra bizonyították az összefogás erejét. Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a szerda délután Páriból eltűnt nőt. Egy kétségbeesett nő hívta a rendőrséget szerda délután többször,
2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld
Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll
A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.
2026. Július 31. 12:00, péntek | Életmód
Kékszalag - Az RSM nyerte a tókerülő versenyt
A Vándor Róbert kormányozta RSM ért elsőként célba az 58. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj vitorlásversenyen csütörtökön Balatonfüreden.





