Hírek
2011. December 13. 13:30, kedd |
Helyi
Forrás: Magyar Máltai Szeretetszolgálat
Adni öröm! - Dombóváron is rászorulóknak gyűjtenek a máltaiak

Idén először csatlakozik a Magyar Máltai Szeretetszolgálat karácsony előtti országos tartósélelmiszer-gyűjtő akciójához a Dombóvár, Hunyadi tér 23. szám alatti Spar élelmiszer-áruház.
Ön is segíthet, ha december 16. és 21. között tartósélelmiszert vásárol, és adományát a kijáratnál átadja a Magyar Máltai Szeretetszolgálat önkénteseinek. Az összegyűlt adományokból a legszegényebb családoknak állítanak össze karácsonyi ajándékot a szervezők.
Segítségét a rászoruló családok nevében is szívesen fogadja és köszöni a Szeretetszolgálat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 20. 08:53, hétfő | Helyi
90. születésnapján köszöntötték Bonyár Sándornét
E jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester, valamint Gyarmati Éva és Futó Péter képviselők köszöntötték.
2025. Október 17. 16:25, péntek | Helyi
Kunszentmártoni gyűjtő látogatott a Fekete István Múzeumba
Október 7-én Szabó Tamás, Fekete István relikviáinak gyűjtője és barátja, Kovács Antal látogatták meg a dombóvári múzeumot.
2025. Október 17. 08:34, péntek | Helyi
Rangos elismerés az Országos Polgárőr Szövetség ünnepségén
Borbála Zsuzsannát, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnök asszonyát az „Év járási koordinátora” elismerő címben részesítették.
2025. Október 14. 07:00, kedd | Helyi
Október hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
A Fekete István Múzeumban október hónap műtárgya Csermely Ottóné sz. Bartáky Szilvia Edit „Rács mögött” című kézirata.