Hírek
2021. Március 29. 08:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:
Betörtek egy XVI. kerületi oltópontra
Betörtek egy XVI. kerületi oltópontra vasárnap; egészségügyi védőfelszereléseket vittek el, de oltóanyagot nem - erősítette meg a rendőrség vasárnap az MTI-nek.
Korábban a Magyar Nemzet a XVI. kerületi önkormányzat Facebook-oldalának híre alapján számolt be az esetről.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte: Budapest XVI. kerületében egy kihelyezett oltópontra törtek be vasárnap reggel. A tettesek FFP-maszkokat, gumikesztyűket, kézfertőtlenítőket, védőruházatot, vérnyomásmérőt és érszorítót vittek el, oltóanyaghoz nem fértek hozzá.
A cinkotai járőrök a helyszínen két férfit, harmadik társukat nem sokkal később a közelben fogták el.
A kerületi rendőrkapitányság lopás bűntett gyanújával indított eljárást - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk
2026. Január 27. 07:29, kedd | Belföld
Lázár János bocsánatot kért a cigányokkal kapcsolatos kijelentése miatt
Bocsánat érte, valóban sajnálom – mondta a miniszter Kaposváron.
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly

