Hírek
2011. Október 27. 07:33, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: STOP
Bomba a vasútállomásnál
Világháborús bombát találtak a sárkeresztúri vasútállomásnál, emiatt le kellett zárni a vasúti pályát. A Sárbogárd-Székesfehérvár-Komárom vonalon jelentős késésekre kellett számítani.
Szerdán délután került elő egy második világháborús robbanószerkezet az Aba-Sárkeresztúr vasútállomáson. A rendőrség lezárta a környéket. A vasúti pálya zárva maradt, míg a tűzszerészek el nem szállították a bombát. Az utasokat Sárbogárd és Sárkeresztúr között autóbuszokkal szállították. A vonatok menetideje emiatt 50-60 perccel megnőtt.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.

