Hírek
2016. Január 21. 08:10, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombóvári Helytörténeti Múzeum, Fotó: Tilinger Sándor
Buzánszky Jenő emlékkiállításhoz várják az emléktárgyakat, fényképeket
Szeretnénk, ha a tárlat kiegészülne a dombóvári polgárok Buzánszky Jenőhöz kapcsolódó emléktárgyaival, fényképekkel, egyéb relikviákkal.
A Dombóvári Helytörténeti Gyűjteményben a Város Hete rendezvénysorozat keretében az újdombóvári születésű Buzánszky Jenő (1925-2015) labdarúgóra, a Nemzet Sportolójára emlékezünk egy helytörténeti vonatkozású emlékkiállítással, amely június közepéig lesz látogatható.
Szeretnénk, ha a tárlat kiegészülne a dombóvári polgárok Buzánszky Jenőhöz kapcsolódó emléktárgyaival, fényképekkel, egyéb relikviákkal.
Kérjük Önt, ha ilyen emléktárgyakkal rendelkezik, és azt kölcsönözné a múzeum számára, hívja a múzeum elérhetőségeit, vagy fáradjon be személyesen a múzeumba.
Várjuk jelentkezésüket, tisztelettel és köszönettel:
A Dombóvári Városszépítő Egyesület és az általa működtetett Dombóvári Helytörténeti Gyűjtemény.
Nyitva tartás: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00
Postacím:7200 Dombóvár, Szabadság u. 16.
telefon/fax:: 74/465-715; mobil: 06-209108066
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi
Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora
Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai
2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi
Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.
Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon
2026. Július 20. 12:00, hétfő | Helyi
Augusztus 1-jétől ismét vonattal lehet utazni Dombóvár és Komló között
Augusztus 1-jétől ismét vonattal lehet utazni Dombóvár és Komló között, ezen a vonalon az utasok 400 forintos, kedvezményes, fedélzeten vásárolható jegyet válthatnak

