Hírek
2011. Augusztus 01. 23:34, hétfő |
Helyi
Forrás: Helytörténeti Gyűjtemény, Dombóvár
Fesd magad! - már negyedszerre
A Múzeumok Éjszakáján nyílott Bernát János-emlékkiállításhoz a Dombóvári Helytörténeti Gyűjteményben nyári művészeti programok kapcsolódnak. Augusztus 4-én, csütörtökön a portré-ábrázolás titkaiba tekinthetünk bele.
A foglalkozást Horváth Kata múzeumi művészet-pedagógus, rajztanár vezeti. A különböző technikákat és eszközöket felvonultató alkotónap reggel 9 és délután 4 óra között (egy kis ebédszünettel megszakítva) zajlik a Szabadság u. 16. sz. alatti kiállítóhelyen.
Érdeklődni és jelentkezni a programvezetőnél lehet a 20/ 286 79 59-es vagy a (74) 465 715-ös telefonszámon. E-mail: kattahorvath@gmail.com . - A nem csak gyerekeknek szóló foglalkozások díja alkalmanként: 150,- Ft/fő.
Előzetes: augusztus 25-én a tájkép művészi kifejezése lesz majd soron.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 10:37, vasárnap | Helyi
Megmentették a dombóvári rendőrök és a szomszédok az idős nőt a fagyhaláltól
Kihűlés közeli állapotban találtak rá a dombóvári rendőrök egy idős nőre, megmentették az életét.
2026. Január 07. 13:00, szerda | Helyi
Csalók 12,6 millió forintot utaltattak el egy dombóvári asszonnyal, hogy a pénze „biztonságban” legyen
Háromszor csapták be sikerdíj ígéretével
2026. Január 07. 08:00, szerda | Helyi
Letartóztatták a dombóvári orvost késsel fenyegető férfit
A férfi a rendelőben egy kinyitott zsebkéssel hadonászva megfenyegette az ügyeletes orvost és annak asszisztensét Dombóváron.
2026. Január 06. 08:00, kedd | Helyi
Dr. Jóházi Erika dombóvári háziorvosi rendelőjének új telefonszáma jan. 1-től
Január 1-től új telefonszámon érhetik el Dr. Jóházi Erika háziorvosi rendelőjét Dombóváron: 06-30/299-2304

