Hírek
2018. Szeptember 10. 11:58, hétfő |
Életmód
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fontos évente ellenőriztetni az anyajegyeket
Fontos évente bőrgyógyásszal ellenőriztetni az anyajegyeket, mert könnyen rosszindulatú daganattá változhatnak - mondta Nagy Éva bőrgyógyász hétfőn az M1 aktuális csatorna műsorában.
A szakember hozzátette, ha időben észreveszik a rosszindulatú elváltozásokat, akkor 80-90 százalékban gyógyítható a megbetegedés.
A rosszindulatú elváltozásokat a többi között az anyajegy formájának, színének, méretének megváltozása jelezheti - közölte.
A bőrgyógyász kiemelte, mivel erős fényhatás és mechanikus irritáció miatt is
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 16:00, szombat | Életmód
Szép új világ 2. - Ember vagy gép? Közelebb van, mint hinnénk
Eljöhet az idő, amikor már nem tudjuk pontosan megmondani: emberrel beszélünk, vagy egy géppel?
2026. Január 31. 15:00, szombat | Életmód
Tavaly 2,4 millióan utaztak a BAHART kompjain és hajóin
A Balatoni Hajózási Zrt. (BAHART) hajóin és kompjain tavaly csaknem 2,4 millióan utaztak, ami az elmúlt 30 év egyik legjobb teljesítménye és 53 ezerrel haladja meg a 2024-es forgalmi adatokat
2026. Január 31. 10:34, szombat | Életmód
Elhunyt Fenyő Miklós
Életének 79. évében elhunyt Fenyő Miklós énekes, dalszerző - közölték szombaton a zenész hivatalos Facebook-oldalán.
2026. Január 30. 08:00, péntek | Életmód
Szép új világ: Humanoid robotok gyártásába kezd a Tesla
Két autómodell gyártását is leállítja a Tesla, hogy azok gyártosorait átalakítva humanoid robotokat gyártson. Évente akár 1 millió Optimus robot készülhet.

