Hírek
2018. Június 25. 19:02, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok
Fuldokló kislány életét mentették meg rendőrök
Segélyjelzésre álltak meg azok a járőrök, akik Mátraverebély külterületéről kórházba szállítottak egy fuldokló kislányt – közölte a rendőrség honlapján.
Mint írják, a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság járőrei Mátraverebélyben, a Vasút út és a 21-es számú főút kereszteződésében tartózkodtak szolgálati járművükben, amikor egy személygépkocsi állt meg mellettük szombaton kora délután.
Ebből egy férfi szállt ki, segítséget kérve, mivel a három hónapos kislánya nehezen vette a levegőt és fulladt, azonnali orvosi segítségre volt szüksége. A férfi elmondta, hogy nagyon stresszes állapotban van és így nem tud biztonságosan vezetni.
A rendőrök ezt meghallván – a police.hu-n olvasható beszámoló szerint – azonnal átültették az édesanyát és a gyermeket a szolgálati gépkocsiba és megkülönböztető jelzés használatával a legközelebbi kórházba szállították őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.
2026. Április 07. 10:00, kedd | Belföld
MÁV: április 7-étől Budapest-Kelenföld és Ferencváros között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok
2026. Április 07. 09:00, kedd | Belföld
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az amerikai alelnök látogatása idején
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten.

