Városlista
2026. április 19, vasárnap - Emma

Hírek

2017. Február 12. 09:22, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Gázrobbanás történt Tuzsér egyik családi házában

Gázrobbanás történt Tuzsér egyik családi házában

Gázrobbanás történt vasárnapra virradóra a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tuzsér egyik családi házában, egy ember életveszélyesen, egy másik könnyebben megsérült

- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap reggel az MTI-vel. Dóka Imre elmondta, a Rózsás téri épület robbanása következtében egy gázvezeték is megsérült, a gázszivárgás miatt a szomszédos két lakást átmenetileg el kellett hagyniuk az ott lakóknak.

A záhonyi és a kisvárdai hivatásos tűzoltók négy vízsugárral oltották el a lángokat, majd a romokat átkutatták. A beavatkozás közben egy PB-gázpalackot kihoztak a tűzből, egy másik maradványát pedig megtalálták.

Címkék: gázrobbanás, ház, tuzsér

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!

Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.

2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld

Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció

2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld

Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel

Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.

2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld

A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték