Hírek
2023. Február 28. 07:54, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Orbán Viktor: a hatóságoknak az összes gyermekpornográf esetet fel kell deríteniük
A kormány világos utasításokat adott a magyar hatóságoknak az összes gyermekpornográf eset felderítésére - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn, az Országgyűlés előtt elmondott napirend előtti felszólalásában.
A kormányfő felhívta a figyelmet arra, hogy erőteljesen nő a gyermekpornográf esetek száma, ami azt mutatja, hogy a genderpropagandát nem szabad félvállról venni - tette hozzá.
Kijelentette: "elvárjuk, én magam is elvárom a tankerületi vezetőktől és az iskolaigazgatóktól, hogy minden ilyen esetnek azonnal legyen következménye".
Emlékeztetett: tavaly 3,7 millió magyar ember mondott nemet a genderpropagandára. "Ha az egész világ meg is bolondul, ha Brüsszel mentegeti is a menthetetlent, Magyarország akkor is maradjon normális, olyan sziget Európában, ahol a családok biztonságban küldhetik el gyermekeiket az iskolába".
A miniszterelnök az Országgyűlés valamennyi frakcióját együttműködésre kérte a gyermekek védelmében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 13:00, szombat | Belföld
Lannert Juditot kérte fel gyermek- és oktatási miniszternek Magyar Péter
2026. Április 25. 11:00, szombat | Belföld
Hann Endre: a háború mint veszélyforrás túlfeszítése tévedés volt a Fidesz kampányában
2026. Április 25. 08:37, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: szakmai, alkotó munka kezdődhet a közlekedésben és a közberuházások terén
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.

