Hírek
2011. November 20. 14:41, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Halálos baleset Debrecennél
Frontálisan ütközött egy személyautó és egy kisteherautó vasárnap reggel a 35-ös úton Debrecen-Józsa határában.
A balesetben az autót vezető nő a helyszínen meghalt – közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletese az MTI-vel.
A Debrecen felől érkező nő Debrecen-Józsa bevezető szakaszán ismeretlen okból balról kerülte meg az egyik forgalomterelő szigetet. A szemközti sávba ekkor kanyarodott ki egy bekötőutcából az a kisteherautó, amelybe szemből belement.
A 35-ös főút érintett szakaszán a helyszínelés teljes útzár mellett jelenleg is folyik – ismertette az ügyeletes.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.

