Hírek
2019. December 21. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok
Halálos iramban-t játszott két autós Pécsen - VIDEÓ
A késő délutáni forgalomban kezdett el versenyezni egymással két autós Pécsen, a rendőrök azonnal 300 ezer forint pénzbírságot szabtak ki mindkét járművezetőnek.
Pécsen a Zsolnay Vilmos úton mértek sebességet a rendőrök december 19-én késő délután, majd arra lettek figyelmesek, hogy két személygépkocsi elkezdett versenyezni egymással. A Belváros irányába közlekedő autók közül az egyik 132, míg a másik 137 km/h sebességgel száguldott a késő délutáni forgalomban. Baleset szerencsére nem történt, azonban tettükkel komolyan veszélyeztették saját, illetve mások testi épségét.
A gyorshajtáson tetten ért sofőröket a rendőrök azonnal félreállították, majd mindkettőjüknek 300 ezer forint pénzbírságot szabtak ki, illetve cselekményüket külön-külön 8 büntetőponttal is „jutalmazták”.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a közlekedők figyelmét, hogy a folyamatos közúti ellenőrzések során a rendőrök a kiemelt szabálysértéseket elkövetőkkel szemben alkalmazzák az azonnali intézkedés és hatósági eljárás elvét a közlekedés biztonsága érdekében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

