Hírek
2017. Szeptember 08. 14:03, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Halálra késelte volt barátnőjét egy nagykanizsai férfi

Perceken belül a helyszín közelében elfogták azt a nagykanizsai férfit, aki a gyanú szerint megkéselte volt barátnőjét, aki belehalt a sérüléseibe.
Csütörtökön 11 óra 23 perckor érkezett bejelentés a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába arról, hogy Nagykanizsán, a Csány László utcában megszúrtak egy nőt, aki a földön fekszik.
A kiérkező rendőrök a helyszín közelében észlelték a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható N. Tibor 39 éves helyi lakost, aki menekülni kezdett, közben pedig egy késsel megsebesítette önmagát. A járőrök a férfit percek alatt elfogták és intézkedtek orvosi ellátásáról.
A megalapozott gyanú szerint a férfi, előzetes szóváltást követően egy késsel többször megszúrta és megvágta korábbi barátnőjét, aki a helyszínen életét vesztette.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - őrizetbe vétele mellett - indított eljárást a 39 éves nagykanizsai férfi ellen. A nyomozók kezdeményezték a gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:30, szerda | Belföld
Hosszú távú járatok teljesítésére képes repülőt vett át a Wizz Air
Átvette első, hosszú távú járatok teljesítésére képes Airbus-repülőjét a gyártótól a Wizz Air – közölte a légitársaság kedden az MTI-vel.
2025. Május 21. 07:29, szerda | Belföld
Több mint négyszáz méternyi földkábelt lopott két férfi, egyiküket letartóztatta a bíróság
A bíróság letartóztatott egy férfit, aki társával 410 méternyi, összesen 5,5 millió forint értékű telekommunikációs földkábelt ásott ki és lopott el Tiszabura közelében -
2025. Május 20. 07:21, kedd | Belföld
NAV: még egy napig lehet módosítani az szja-bevallási tervezetet
2025. Május 20. 07:17, kedd | Belföld
Az Integritás Hatóság két uniós támogatással kapcsolatos ügyben is költségvetési csalás miatt tett feljelentést
Két ügyben, összesen mintegy 180 millió forintnyi európai uniós támogatás kapcsán tett feljelentést az Integritás Hatóság költségvetési csalás gyanúja miatt - tudatta a hatóság kommunikációs vezetője közleményben az MTI-vel.