Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2020. Február 07. 09:55, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán - VIDEÓ

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán - VIDEÓ

Illegális játéktermet számolt fel a rendőrség Gyulán és Békéscsabán, két embert tiltott szerencsejáték szervezésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vettek

- közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján. Egy gyulai bár elkülönített helyiségében hatósági engedély nélküli játékterem üzemelt. A vendégek belépő ellenében a zárt szobában számítógépeken különböző játékokat játszhattak, és megszerzett pontjaikat pénzre válthatták - olvasható a police.hu oldalon.

A gépeket lefoglalták, és egy 48 éves békéscsabai férfit, valamint a szórakozóhely üzemeltetőjét, egy 37 éves gyulai nőt őrizetbe vettek tiltott szerencsejáték szervezése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. További két alkalmazott ellen is büntetőeljárás indult.

Az őrizetbe vett férfihez köthető egy békéscsabai vendéglátóhely is, ahol szintén volt egy engedély nélkül működő játékterem. Itt is lefoglaltak számítógépeket, és előállították a gépeket kezelő, játékosokat fogadó két nőt, akik ellen szintén büntetőeljárás indult - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld

Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani

Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.

2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket

A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.