Hírek
2012. Március 23. 12:00, péntek |
Helyi
Forrás: József Attila ÁMK
Játékosan vetélkedtek a nagycsoportosok
A József Attila ÁMK Általános Iskolája minden tavasszal meghívja Dombóvár összes nagycsoportos óvodását, a szülőket és az óvó néniket egy kis játékos vetélkedésre.
Idén március 20-án, kedden 10 órától a Szivárvány Óvoda, március 21-én, szerdán 10 órától a Százszorszép Óvoda és a Margaréta Óvoda, március 22-én, csütörtökön a Bezerédj Amália és az Erzsébet Óvoda nagycsoportosait láttuk vendégül.
A testnevelés munkaközösség által szervezett színes, érdekes feladatokból álló vetélkedőt Varga Istvánné Kati néni vezette, munkáját a munkaközösség tagjai és a leendő elsős tanító nénik segítették. Búcsúzóul ovis vendégeink a szép élmények mellé egy kis ajándékcsomagot is kaptak üdítővel.
Magyarné Lehóczki Éva igazgató-helyettes


Ezek érdekelhetnek még
2025. December 01. 09:00, hétfő | Helyi
Fotózkodj az igazi Mikulással Dombóváron!
December 6-án, 14 órától a dombóvári művelődési ház aulájában!
2025. November 30. 15:06, vasárnap | Helyi
Adventi rendezvénysorozat Dombóváron
Dombóvár ünnepi rendezvénysorozata december 31-ig számos programot kínál
2025. November 30. 09:20, vasárnap | Helyi
Állatgondozókat keresnek a csikóstőttősi sertéstelepre
Ha szeretnél állatokat gondozni, íme egy állásajánlat, jelentkezz mielőbb!
2025. November 30. 08:58, vasárnap | Helyi
A MÁV azzal büszkélkedik, hogy az utolsó 60 éves HÉV-et is leselejtezte
Búcsúzik egy legenda Budapest és környékének síneiről: kivonják a forgalomból a hatvanéves MIX/A HÉV motorvonatokat

