Hírek
2023. Május 17. 17:00, szerda | Helyi
Kaposvári egyetemisták a múzeumban
Agrármérnök hallgatók egy kis csoportja május 8-án felkereste a Fekete István Múzeumot.
Lanszkiné Széles Gabriella tanárnő maga is nagy Fekete István tisztelő. Már évek óta elhozza azokat a végzős hallgatókat, akik közel állnak Fekete Istvánhoz.
Bodó Imre alapító készségesen fogadta és mutatta be a vendégeknek Dombóvár város első látogatható közgyűjteményét.
Fekete István Múzeum
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 08:00, szerda | Helyi
Megjelent a legújabb Dombóvári Szuperinfó – kattintson és lapozzon!
Már elérhető online a Dombóvár és Körzete Szuperinfó legfrissebb száma, amelyet már nemcsak lapozgathatnak az olvasók, hanem számos interaktív tartalmat is felfedezhetnek benne.
2026. Június 02. 15:21, kedd | Helyi
KEK-döntőben játszott, de világbajnokságra nem utazott - Interjú Mucha Józseffel, a Ferencváros labdarúgójával
- Dombóváron vagyunk, Buzánszky Jenő olimpiai bajnok labdarúgónak a szülővárosában. Hogyan emlékezel az Aranycsapat tagjára?
2026. Május 29. 14:00, péntek | Helyi
32 kisdiák alkotását díjazták a „Fekete István és én” című rajzpályázaton
Nyolc iskolából érkeztek pályaművek a „Fekete István és én” című rajzpályázatra, amelyen több mint harminc gyermek részesült elismerésben.
2026. Május 29. 07:50, péntek | Helyi
Nem tudták átverni a dombóvári idős nőt az adathalászok
A bejelentőt nem tudták rászedni a nyereménnyel kecsegtető csalók. A napokban tett bejelentést a 112-es segélyhívóra egy idős nő Dombóvárról, akit néhány perces különbséggel két számról is felhívott egy férfi.

