Hírek
2013. Augusztus 11. 17:01, vasárnap |
Helyi
Forrás: MTI, fotó: 444.hu
Kilencszáz szénabála ég Kaposszekcsőn
Kilencszáz szénabála gyulladt ki egy kaposszekcsői szarvasmarha-tenyésztő telepen vasárnap délelőtt - közölte a Tolna megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-vel.
Boros Brigitta elmondta, a tűz egy 320 négyzetméteres, zárt tárolóban keletkezett, a lángok az állatokat nem veszélyeztetik.
A tüzet négyes, kiemelt fokozatban komlói, dombóvári és kaposvári tűzoltók oltják - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 14:00, péntek | Helyi
Apa és fia a dombóvári Fekete István Múzeumot képviselték a FEHOVÁ-n
„Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete.” (Fekete István)
2026. Február 13. 13:02, péntek | Helyi
Az oldalára dőlt egy kamion Mágocs külterületén
Az oldalára dőlt egy terményt szállító kamion csütörtök reggel Mágocs külterületén
2026. Február 13. 00:00, péntek | Helyi
Kiemelten népszerű ajánlatokkal várja a napelemes pályázókat a Z-Solar
A napelemes megoldások specialistája és prémium kivitelezője, a Z-Solar kiegyensúlyozott csomagajánlatokkal is készült az Otthoni Energiatároló Programban pályázóknak és érdeklődőknek. Ismerje meg a lehetőségeket!
2026. Február 11. 17:54, szerda | Helyi
Gölle nem feledi hűséges fiát, Fekete István írót
A 126 évvel ezelőtt született Fekete István íróra emlékeztek meg január 26-án a göllei szülőház előtt.

