Hírek
2012. Május 21. 09:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Embersitsné Bóta Éva/APOK Belvárosi Általános Iskola
Különdíjat ért az alapos közlekedéstörténeti tudás
Május 11-től 13-ig Szeghalmon vetélkedtek a harmadikosok a Közlekedésre nevelési verseny országos döntőjében. Tolna megyét a Belvárosi Általános Iskola tanulója, Jágri István Csaba képviselte.
Az utas, a gyalogos és a városi közlekedés ismereteiből, azok gyakorlati alkalmazásából, valamint a közlekedés történetéből mérték össze tudásukat a diákok, majd kulturális és szórakoztató programokon vehettek részt.
István a 9. helyen végzett a megmérettetésen, valamint különdíjban is részesült a közlekedéstörténeti feladat hibátlan megoldásáért. A Belvárosi diákja Embersitsné Bóta Éva segítségével készült fel a döntőre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 09:00, vasárnap | Helyi
Orbán Viktor: az önkény immár nem fenyegetés, hanem valóság
2026. Július 17. 08:34, péntek | Helyi
Négy évtized az ügyfelek szolgálatában: Jubileumot ünnepel Molnár Edit
Példaértékű szakmai mérföldkőhöz érkezett az ALFA Biztosító dombóvári csapata: Molnár Edit menedzser idén ünnepli pályafutásának 40. évfordulóját.
2026. Július 16. 09:34, csütörtök | Helyi
Hatvan évvel ezelőtt védett világbajnoki mérkőzésen Szentmihályi Antal
- interjú Szentmihályi Antal olimpiai bajnok labdarúgóval /Fotón jobbról a második/
2026. Július 15. 08:25, szerda | Helyi
A segítségnyújtás látszata mögött is rejtőzhet veszély
Újfajta behálózási trendre figyelmeztet az Internet Hotline, a Nemzeti Nyomozó Iroda és a Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány

