Hírek
2012. Március 07. 20:30, szerda |
Helyi
Forrás: Dombóvár Hírcentrum
Már hármas állampolgár az Amerikában élő férfi

Dombóváron is rendelkezik ingatlannal, de az Amerikai Egyesült Államokban él Fűzi János, aki nemrég a dombóvári Városházán tett állampolgársági esküt, amelyet egy hosszadalmas visszahonosítás előzött meg.
Az 1943-ban Kolozsvárott született Fűzi János magyar gyermekként látta meg a napvilágot, két éves korától román állampolgárként élte életét, majd 1981-ben költözött Amerikába. 69 éves korára így már hármas állampolgársággal rendelkezik az életvidám idős úr.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.
2025. Június 30. 11:06, hétfő | Helyi
Háromnegyed óra alatt nyolcmilliót vittek el a csalók
Negyvenöt percig tartották szóval csalók a gyanútlan sértettet, közben a lekötött pénzét átvezették a folyószámlájára, és el is utalták egy ismeretlennek.
2025. Június 27. 08:49, péntek | Helyi
Semmelweis-nap a Dombóvári Szent Lukács Kórházban
Ünnepélyes keretek között tartották meg a Semmelweis-napi rendezvényt a Dombóvári Szent Lukács Kórházban.