Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2024. Április 17. 13:37, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Meteorológia: az ország egyes részein 24-25 Celsius-fokkal van hidegebb, mint hétfőn

Meteorológia: az ország egyes részein 24-25 Celsius-fokkal van hidegebb, mint hétfőn

Az ország egyes részen 24-25 Celsius-fokkal volt hidegebb kedd délután, mint hétfőn - derül ki a HungaroMet Zrt. kedd délutáni Facebook-bejegyzéséből.

Észak-Magyarországon 14-16, Kelet-Magyarországon 16-19, Dél-Magyarországon 20-21 Celsius-fokkal volt hidegebb kedd délután, mint egy nappal korábban. Az ország délnyugati településein a hőmérséklet csúcsértéke 24-25 fokkal volt alacsonyabb, mint hétfőn délután.

A HungaroMet Zrt. egy korábbi Facebook-bejegyzésében arról számolt be, hogy míg hétfőn melegrekordok dőltek meg, kedden az Írott-kőn "mérhető mennyiségű" hó esett.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.