Hírek
2013. November 03. 18:34, vasárnap |
Helyi
Forrás: MTI
Nyolcan megsérültek, amikor felborult egy szekér Bikalon
Nyolc ember megsérült, amikor felborult egy lovas szekér a bikali Élménybirtokon szombaton - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A jármű eddig tisztázatlan okok miatt egy kanyarban szenvedett balesetet, utasai közül három felnőtt súlyos, további két felnőtt és három gyermek könnyű sérülést szenvedett - olvasható a közleményben.
A 7,5 hektáron elterülő, 2010 áprilisában nyílt Élménybirtok Magyarország első tematikus élményparkja, amely korabeli mesterségek, történelmi események, legendák bemutatásával és vendéglátással idézi fel a középkori Magyarországot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.

