Hírek
2011. Január 31. 17:34, hétfő |
Helyi
Forrás: Enjoy Rádió
Ötszázan sem maradtak magánnyugdíjpénztári tagok Tolnában
Mindössze 493 fő marad magánnyugdíjpénztári tag Tolna megyében - jelentette be a Tolna Megyei Kormányhivatal Nyugdíjbiztosítási Igazgatósága.
Aki a mai napig nem nyilatkozott arról, hogy magánnyugdíjpénztári tag szeretne maradni, annak tagsága március 1-jei dátummal automatikusan megszűnik. Az elmúlt héten sokan érdeklődtek lehetőségeikről a hivatalban, de csak néhányan döntöttek a magánnyugdíj pénztárak mellett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 14:06, szerda | Helyi
Heti állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha munkahelyet váltanál, vagy épp állást keresel, nézd meg a friss állásajánlatokat!
2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi
Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv
A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.
2026. Január 16. 09:28, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
2026 első műtárgyának Kittenberger Kálmánról készült fényképet választottak

