Városlista
2026. március 23, hétfő - Emőke, Botond, Ottó, Kartal

Hírek

2022. Március 21. 08:35, hétfő | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

Pénteken és szombaton is történt egy-egy baleset Dombóváron

Pénteken és szombaton is történt egy-egy baleset Dombóváron

Március 18-án a 611-es főúton, március 19-én a Katona József utca és a Dózsa György utca kereszteződésében ütközött két autó.

Személyi sérüléses baleset történt 2022. március 18-án 12 óra 40 perc körüli időben a 611-es főúton. Egy 34 éves kaposszekcsői nő közlekedett Dacia furgonnal Dombóvár irányából Kaposszekcső irányába. Előtte, vele azonos irányban közlekedett egy férfi teherautóval. A 2-es kilométert elhagyva a teherautó vezetője lassított, balra indexelt, majd megkezdte a kanyarodást. A hátul haladó sofőr elmondása szerint ezt nem észlelte és előzésbe kezdett, így összeütköztek. A baleset során a hátsó kocsi sofőrje könnyebben megsérült. A helyszínen szóban elismerte, hogy a biztonsági övet nem használta.

Személyi sérüléses baleset történt 2022. március 19-én 9 óra 33 perc körüli időben Dombóváron, a Katona József utca és a Dózsa György utca kereszteződésében, ahol egy 46 éves budapesti nő közlekedett autóval.

A kereszteződéshez érve az –Elsőbbségadás kötelező! – jelzőtábla utasítását figyelmen kívül hagyva kihajtott a védett útra, ahol a jobbról érkező teherautó nekiütközött,és az árokba lökte. A kocsi vezetője könnyebben, míg két utasa súlyosan megsérült.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 20. 15:00, péntek | Helyi

Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében

A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.

2026. Március 15. 20:00, vasárnap | Helyi

A pénz boldogít?! - interaktív előadás Dombóváron

Valóban boldogít a pénz? Keressük a választ március 20-án 18 órakor a Dombóvári Művelődési Ház pinceszínházában!

2026. Március 11. 13:52, szerda | Helyi

Városi megemlékezés lesz március 15-én Dombóváron

Emlékezzünk együtt a hősökre március 15-én 9.30-kor a dombóvári Szigeterdőben a Kossuth-Szoborcsoportnál. Ezt követően 10.30-kor ünnepi szentmise a Jézus Szíve Katolikus templomban.