Hírek
2014. Február 05. 11:28, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Rajzpályázat a polgári védelem világnapja alkalmából
A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság rajzpályázatot hirdet a polgári védelem világnapja alkalmából.
A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a NEMZETKÖZI POLGÁRI VÉDELMI NAP (2014. MÁRCIUS 1.) ALKALMÁBÓL RAZJZPÁLYÁZATOT HÍRDET
Olyan művek elkészítését várjuk, amelyek alábbi témákat jelenítik meg.
Dunai árvíz
Rendkívüli időjárás
Tüzek, balesetek
A pályaművek bármilyen technikával készülhetnek (kivéve a komputer grafika).
Az alkotásokat A4-es méretben kérjük elkészíteni (ettől eltérő méretű munkákat technikai okok miatt nem tudunk elfogadni).
A pályaművek hátulján kérjük feltüntetni: a mű címét, az alkotó nevét, életkorát, nevezési kategóriát, lakcímét, e-mai címét, az oktatási intézmény nevét és címét.
Kategóriák:
I.7-10 év (ált. isk. alsó tagozat)
II.10-14 év (ált. isk. felső tagozat)
A műveket kérjük 2014. február 20-ig
Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
7100 Szekszárd, Mikes u. 16-22. Pf.: 501.
címre beküldeni, vagy behozni.
A beérkezett munkák értékelését szakmai zsűri végzi és azt követően a beküldött művekből kiállítás nyílik a Babits Mihály Kulturális Központ Szekszárd.
A kiállítás megnyitóján 2014. február 28-án 10:00 órakor kategóriánként az 1-3. helyezettek és a külön jutalmazottak számára díjak kerülnek átadásra.
Bővebb információ: www.tolna.katasztrofavedelem.hu
Csele Gyöngyi 36/74-504-760
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 09:00, szombat | Helyi
70 éves a Kapos Táncegyüttes – filmbemutató, gálaműsor és sós sütemények versenye
A „Kapos 70” jubileumi napon, november 29-én 10 órától filmbemutató, gálaműsor és sós sütemények versenye zajlik majd a Dombóvári Művelődési Központban.
2025. November 21. 13:00, péntek | Helyi
A koppányi aga testamentuma történész szemmel címmel tartott előadást Dr. Szakály Sándor történész-professzor
November 17-én a Somogy Megyei TIT Székházban tartott előadást Dr. Szakály Sándor történész-professzor. A történész szemével mutatott rá Fekete István író nagyszerű regényére.
2025. November 20. 14:14, csütörtök | Helyi
Közmeghallgatást tartanak Dombóváron
Dombóvár Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 2025. november 28-án 9 órakor közmeghallgatást tart.
2025. November 19. 18:00, szerda | Helyi
Álláshirdetés Dombóváron: irodai adminisztrátor, irattáros
Dr. Csoboz Elemér Végrehajtói Irodája irodai adminisztrátor és irattáros munkatársakat keres dombóvári munkavégzéssel

