Hírek
2011. December 05. 09:30, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Tűzeset történt egy dombóvári lépcsőházban

December 4-én 17:05-kor a Vörösmarty utca egyik tizenhat lakásos, négyemeletes társasházának földszinti elektromos kapcsolószekrényében kisebb tűz keletkezett, amely füsttel telítette az épület lépcsőházát.
A dombóvári tűzoltók a tüzet rövid időn belül eloltották, a lakásokat átvizsgálták. Négy lakót a tűzoltók légzőkészülék segítségével kimenekítettek, körülbelül 30-an pedig segítség nélkül hagyták el az épületet. Személyi sérülés az eset kapcsán nem történt, a lakók a lépcsőház átszellőztetését követően visszatérhetnek otthonaikba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 09:17, péntek | Helyi
Ingyenes koncertélmény Dombóváron
Szerencsekoncert Dombóváron 09.06-án 18 órakor a Hunyadi téren, ahol fellép Nyári Aliz, a Cozombolis Trió és Erox Martini.
2025. Szeptember 04. 09:55, csütörtök | Helyi
Nyár végi kiárusítás a LET'S DO IT Bálint Barkácsáruházban!
Az akció szeptember 5–20-ig tart.
2025. Szeptember 03. 14:00, szerda | Helyi
Elismerések a közösség szolgálatáért!
Augusztus 30-án a XXIII. Tolna Vármegyei Polgárőr Találkozón a Dombóvári Polgárőr Egyesület két tagját, Móricz Daniella Olíviát és Tóth Tamást is elismerték a közösségért végzett áldozatos munkájukért.
2025. Szeptember 03. 10:25, szerda | Helyi
18. Szülinapi Meghívó a Best-Byte-nál, játssz és nyerj!
Hamarosan indul a BestByte 18. születésnapi ünneplése, tele izgalmas ajánlatokkal és hatalmas nyereményekkel.