Hírek
2014. Február 11. 09:12, kedd |
Helyi
Forrás: Döbrököz TV
Szülők-nevelők jótékonysági bálja Döbröközön

A Döbröközi Általános Iskola javára jótékonysági bált tartottak február 8-án a döbröközi IKSZT nagytermében.
Az estet Andikné Schmidt Mária igazgató nyitotta meg, aki köszönetet mondott minden megjelent vendégnek, akik támogatták a bált.
Beszédében elmondta, az iskola udvarát szeretnék alkalmassá tenni arra, hogy a gyerekek számára mozgásfejlesztő eszközöket, játékokat telepítve pótolják a tornacsarnokot.
A bál bevételét ennek a játszó tornaparknak a megvalósítására fogják fordítani.
A köszöntő után a Döbröközi Modern Tánccsoport bemutatója következett, ezt követően a szülőkből, nevelőkből szerveződött tánccsoport nyitótáncát láthatták a megjelent vendégek. Végül hajnalig tartó mulatozás következett, a zenét a TheQuila zenekar biztosította.
-Szalai Viktor-
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 15:32, péntek | Helyi
Fekete István történetei a gyerekek szemével
A Fekete István Kulturális Egyesület és a Földi István Könyvtárral közösen megtartotta a 25. „Fekete István és én” című rajzpályázatának eredményhirdetését.
2025. Május 23. 11:29, péntek | Helyi
A Tolna vármegyei rendőrök néhány nap alatt öt sofőrt is őrizetbe vettek
A dombóvári rendőrök egy délután alatt két engedély nélküli vezetőt is őrizetbe vettek. Egyikük súlyosan ittas is volt, amikor megállították Kaposszekcsőn.
2025. Május 22. 15:49, csütörtök | Helyi
Adomány a Fekete István Múzeum részére
Bókai László dombóvári vadász május 17-én újabb adománnyal kereste fel a Fekete István Múzeumot.
2025. Május 22. 08:05, csütörtök | Helyi
Idén is megnyílnak a tűzoltó szertárkapuk
Gyermeknap alkalmából ismét megnyílnak a tűzoltólaktanyák kapui a látogatók előtt a hónap utolsó vasárnapján, május 25-én.