Hírek
2015. November 24. 08:32, kedd |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
10 éves a kaposszekcsői Közösségi Ház
Sok vendég érkezett november 21-én délután a kaposszekcsői Közösségi Házba, hogy részt vegyen az épület fennállásának 10. évfordulóját ünneplő kiállításon.
Meghívót kapott minden olyan alkotó, akinek eddig kiállítása volt a házban. Közülük többen is megtisztelték jelenlétükkel a programot.
A falu lakóiból is sokan voltak kíváncsiak arra, mi minden zajlott az elmúlt 10 esztendőben. Amikor meglátták a rengeteg fényképet, a kiállított tárgyakat, elmondták: nem is gondolták, hogy ilyen sok minden történt az elmúlt évtizedben.
Nagyné Tóth Erzsébet, az intézmény munkatársa köszöntötte a megjelenteket.
Külön kiemelte a 2005. évben működő képviselő testület és az akkori polgármester, Tóth Imre szerepét az építkezés kezdeményezésében.
A bevezető után az óvodások és az iskolások műsora következett, majd Löblné Egyed Ilona alpolgármester megnyitotta a kiállítást.
Ekkor érkezett a meglepetés, a torta, a gyerekek legnagyobb örömére. A megnyitó ünnep után felvágták az édességet, mindenki kapott belőle, aki kért. Hiszen egy születésnaphoz hozzá tartozik a torta is!
Tortázás után az érdeklődők megnézték a kiállítást, hosszasan elmélkedve, nosztalgiázva néhány fénykép felett.
A kiállítás december 4-ig látogatható keddenként 9.00-11.00, a többi hétköznapon pedig 17.00-19.00 időben.
Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 15:00, péntek | Helyi
Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében
A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.
2026. Március 15. 20:00, vasárnap | Helyi
A pénz boldogít?! - interaktív előadás Dombóváron
Valóban boldogít a pénz? Keressük a választ március 20-án 18 órakor a Dombóvári Művelődési Ház pinceszínházában!
2026. Március 11. 13:52, szerda | Helyi
Városi megemlékezés lesz március 15-én Dombóváron
Emlékezzünk együtt a hősökre március 15-én 9.30-kor a dombóvári Szigeterdőben a Kossuth-Szoborcsoportnál. Ezt követően 10.30-kor ünnepi szentmise a Jézus Szíve Katolikus templomban.













