Hírek
2012. Március 01. 12:42, csütörtök |
Helyi
Forrás: Tilinger Sándor, hírszerkesztőnk
Az Emlék és a Hangulat a csabai pályázat legjobbjai között
A Békéscsabai Kulturális Központ Lencsési Közösségi Háza és a Márvány Fotóműhely országos PREMFOTÓ pályázatot hirdetett X. Csak tiszta forrásból… címmel. Az eredményhirdetés dombóvári sikert is hozott.
A pályázaton kizárólag fekete-fehér, papír alapú, először bemutatott (premier) fotóval lehetett nevezni. Február 25-én a neves fotóművészekből álló zsűrit nehéz feladat elé állította a 97 fotós 418 db 30x40 cm-es felvételének értékelése, melynek végén negyven fotós hatvan alkotását tartották kiállításra méltónak.
Ebbe a mezőnybe került be a dombóvári Légy Képben Fotóklub vezetőjének, Tilinger Sándornak két fotója, az Emlék (hívóképünk) és a Hangulat (második képünk) című alkotások.
A kiállítást március 15-én nyitják meg a Békéscsabai Kulturális Központ Lencsési Közösségi Házában.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 19:38, hétfő | Helyi
Fegyver helyett futócipő - interjú a dombóvári századossal
Sebők Attila százados a Dombóvári Rendőrkapitányság bűnügyi helyszínelőjeként ma már nemcsak a nyomokat kutatja megszállottan, hanem a kilométereket is.
2026. Május 15. 14:53, péntek | Helyi
Buzánszky 101 – Futballal és emlékekkel tisztelegtek Dombóváron az Aranycsapat legendája előtt
Buzánszky Jenő olimpiai bajnok labdarúgó, az Aranycsapat tagja idén ünnepelte volna 101. születésnapját.
2026. Május 14. 12:00, csütörtök | Helyi
Élő hal vásár Attalán – péntekenként friss hal közvetlenül a termelőtől
Minden pénteken 9 és 12 óra között élő hal vásár Attalán
2026. Május 14. 07:38, csütörtök | Helyi
Orvvadászat miatt nyomoznak a dombóvári rendőrök
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.

