Hírek
2012. Március 16. 09:00, péntek |
Helyi
Forrás: Bódis Péterné/APOK Belvárosi Általános Iskola
Az Operában ünnepeltek a zenetagozat végzősei
A dombóvári Belvárosi Általános Iskola utolsó éves zenetagozatos osztálya az intézmény hagyományaihoz híven idén is a budapesti Operaházban, Erkel Ferenc Bánk bánjának megtekintésével koronázta meg zenei tanulmányait.
A magyar himnusz közös eléneklésével, a zenedráma értő befogadásával újabb színházi élménnyel lettek gazdagabbak a Belvárosi zenetagozatosai.
A március 14-i ünnepi esten a végzősök méltó tisztelettel emlékeztek a magyar történelem dicsőséges napjára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 09:24, kedd | Helyi
Tízéves jubileumát ünnepelte a Balaton Babetta Túra
Jubileumi évhez méltó programmal rendezték meg idén a Balaton Babetta Túrát, amely immár tizedik alkalommal hívta közös motorozásra a Babetta-rajongókat.
2026. Július 13. 09:16, hétfő | Helyi
Augusztustól újraindul a személyszállítás a Dombóvár-Komló vasútvonalon
Intenzív pályakarbantartási munkálatok zajlanak a Dombóvár-Komló vasútvonalon annak érdekében, hogy augusztus 1-jétől ismét menetrend szerint közlekedhessenek a személyvonatok Komló és Dombóvár között -
2026. Július 10. 17:44, péntek | Helyi
Frissítve: Elfogták a rendőr gázolásával gyanúsított csikóstőttősi férfit
Példátlan összefogással százak keresték azt a 43 éves férfit, aki egy igazoltató rendőrt gázolt el Kaposszekcsőn csütörtökön késő este. Végül csaknem 24 óra bujkálás után a lucernásban találtak rá Csikóstőttős határában.
2026. Július 09. 09:25, csütörtök | Helyi
Bűn- és baleset-megelőzési előadásokkal készültek a rendőrök a gyerekeknek
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai július elején Gyulajon tartottak bűn- és baleset-megelőzési előadásokat, majd a kapitányság épületében fogadták a nyári tábor résztvevőit.

