Hírek
2021. Szeptember 15. 07:00, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Azt állította, hogy megerőszakolták, de kiderült az igazság
Befejezte a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság annak az ügynek a vizsgálatát, amelyet egy nővel szemben folytatott, aki valótlan bejelentést tett a rendőrségen.
Hatóság félrevezetése vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság egy 26 éves sajószentpéteri nővel szemben – közölte a rendőrség.
A gyanúsított június 30-án telefonon arról tett bejelentést a rendőrségen, hogy őt egy autóba kényszerítették, és szexuális erőszak áldozata lett. A bejelentés nem volt valós, mint később kiderült egy vélt terhesség fedőtörténete lett volna az erőszak.
A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.

