Hírek
2012. Július 11. 10:24, szerda |
Helyi
Forrás: Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Baleset a 66-os főúton Árpádtetőnél

Személyautó és teherautó ütközött a 66-os főúton Árpádtetőnél szerda reggel.
Az életmentés, a műszaki mentés, valamint a helyszíni szemle ezekben a percekben is tart. A forgalom rendőri irányítás mellett, csak egy sávon halad, az autósok számítsanak kisebb torlódásra.
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.
2025. Június 30. 11:06, hétfő | Helyi
Háromnegyed óra alatt nyolcmilliót vittek el a csalók
Negyvenöt percig tartották szóval csalók a gyanútlan sértettet, közben a lekötött pénzét átvezették a folyószámlájára, és el is utalták egy ismeretlennek.
2025. Június 27. 08:49, péntek | Helyi
Semmelweis-nap a Dombóvári Szent Lukács Kórházban
Ünnepélyes keretek között tartották meg a Semmelweis-napi rendezvényt a Dombóvári Szent Lukács Kórházban.