Hírek
2011. Július 19. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Brazília siralmas teljesítménnyel búcsúzott
Kiesett Brazília a Copa America negyeddöntőjében. A címvédő együttes a gól nélküli rendes játékidő után tizenegyesekkel búcsúzott Paraguay ellen. A brazilok egy büntetőt sem rúgtak be.
A másik ágon Venezuela 2-1-re verte Chilét. A Copa America elődöntőjében Peru Uruguayjal, Venezuela Paraguayjal mérkőzik. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 29. 15:00, hétfő | Sport
Vb-2026 - Kanada jutott elsőként a nyolcaddöntőbe
A társházigazda kanadai labdarúgó-válogatott jutott elsőként a világbajnokság nyolcaddöntőjébe, miután az egyenes kieséses szakasz első mérkőzésén a ráadásban szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a dél-afrikaiakat vasárnap
2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport
Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót
A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,
2026. Június 25. 15:44, csütörtök | Sport
Vb-2026 – Két csoportkör után Argentína a fő favorit az Optánál
A statisztikai elemzéssel foglalkozó brit Opta cég szuperszámítógépe szerint a csoportkör első két fordulója után a címvédő Argentína lépett elő fő esélyessé.
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.

