Hírek
2011. Július 08. 14:37, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Brutális vérengzés Pécs közelében
Elgázoltak egy anyakocát a 66-os úton, Pécs közelében csütörtök este, miközben kicsinyeivel megpróbált átkelni az úttesten – közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken.
A rendőrségi közlemény szerint az anyakoca öt kicsinyével együtt próbált átfutni a 66-os főúton. Ekkor azonban egy arra járó autó szinte fékezés nélkül elgázolta, átrepítette a szemközti sávba, ahol egy másik autó átment rajta. A kicsinyeknek nem esett bántódásuk. A balesetben személyi sérülés nem történt, az anyagi kár mértéke egyelőre nem ismert. (rá)
MNO
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.

