Hírek
2011. December 19. 14:03, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Csak a gázolaj ára csökken szerdától
Csökkenti bruttó 4 forinttal a gázolaj árát szerdán a Mol, a benzin ára nem változik. A gázolaj átlagára így 420 forintra csökken, a 95-ös benziné pedig 395-397 forint marad.
Közben tovább csökkent a kőolaj ára a szabadpiacon, Kim Dzsongil halálhírére, miután a befektetők az instabilitásoktól tartva eladták nyersanyag-eszközeiket. A befektetők aggodalommal várják az európai pénzügyminiszterek mai találkozóját, ahol várhatóan kitűznek egy határidőt a további segélyek bevonására és az új költségvetési szabályok meghozatalára. Eközben Szaúd-Arábia múlt héten átvitte szándékát az OPEC többi tagján, miszerint megállapítanak egy új kibocsátási plafont, ezzel konszolidálva a líbiai és iraki egyre növekvő termelést. Az olajexportáló országok szervezete napi kibocsátási rátáját 30 millió hordóra állította, ezzel közelebb hozva azt a valódi kínálati szinthez.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld
MÁV: csaknem hatvan baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben
A figyelmetlen közlekedés és a KRESZ-szabályok megszegése miatt 57 baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben - közölte a MÁV-csoport vasárnap délelőtt az MTI-vel.
2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld
10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére
A 2024-es 32,2 százalékos, majd a 2025-ös 21,2 százalékos emelés után újabb 10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére

