Hírek
2016. Május 18. 11:15, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Elhajtott a balesetet szenvedett sofőr mellett - Dombóváron elfogták

A Dombóvári Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya eljárást folytat segítségnyújtás elmulasztása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 28 éves férfi ellen.
A nyomozás adatai szerint a paksi lakos 2016. május 17-én 5 óra 30 perc körüli időben egy tehergépjárművet vezetett a 61-es számú főúton Kocsola és Dombóvár között, amikor egy másik tehergépkocsi megelőzte.
A férfi észlelte, amint a jármű az előzés közben megcsúszik, majd az árokba hajt és felborul, ennek ellenére nem állt meg a helyszínen, és nem nyújtott segítséget a sofőrnek. A járművezető az elsődleges orvosi vélemény alapján súlyos sérülést szenvedett.
A rendőrök a paksi férfit Dombóváron megállították, elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki. A terhelt a bűncselekményt beismerte, tettére nem tudott magyarázatot adni.
Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 13:21, szerda | Helyi
50 éves lett a Dombóvári Szivárvány Óvoda
A jeles évfordulót színes programokkal ünnepelték meg az intézményben.
2025. Október 22. 08:20, szerda | Helyi
A dombóvári tűzoltók csapata első helyen végzett a lépcsőfutó versenyen
Nagy Kornél, a Kurdi Önkéntes Tűzoltó Egyesület tagja idén első alkalommal nyerte meg „abszolút kategóriában” a lépcsőfutó bajnokságot összetettben, továbbá sorozatban harmadszor lett „Lépcsőfutó Magyar Bajnok".
2025. Október 20. 08:53, hétfő | Helyi
90. születésnapján köszöntötték Bonyár Sándornét
E jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester, valamint Gyarmati Éva és Futó Péter képviselők köszöntötték.
2025. Október 17. 16:25, péntek | Helyi
Kunszentmártoni gyűjtő látogatott a Fekete István Múzeumba
Október 7-én Szabó Tamás, Fekete István relikviáinak gyűjtője és barátja, Kovács Antal látogatták meg a dombóvári múzeumot.