Városlista
2026. május 22, péntek - Júlia, Rita

Hírek

2011. Október 19. 14:41, szerda | Sport
Forrás: MTI

Ezüstérmes lett Krajcsák Márk

Ezüstérmes lett Krajcsák Márk

Krajcsák Márk ezüstérmes lett az ottawai Goodlife Open 2011 elnevezésű fallabdaversenyen.

A Nemzeti Sportszövetség Sajtószolgálatának keddi tájékoztatása szerint a kétszeres Világjátékok-résztvevő játékos a döntőben már 2-0-ra is vezetett az ausztrál Zac Alexander ellen, de végül 3-2-re kikapott.

Krajcsák Márk a következő hetekben több nemzetközi versenyen is ütőt ragad, jövő héten például Spanyolországban indul. (da)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 22. 14:00, péntek | Sport

Roland Garros - Fucsovics Grand Slam-döntőssel kezd, Bondár ismét Szvitolinát kapta

Fucsovics Márton a 2021-ben wimbledoni döntős Matteo Berrettini ellen kezd a vasárnap rajtoló francia nyílt teniszbajnokságon.

2026. Május 21. 07:13, csütörtök | Sport

Európa-liga - Az Aston Villa legyőzte a Freiburgot a döntőben

Az Aston Villa 3-0-ra legyőzte az SC Freiburgot a labdarúgó Európa-liga szerda esti döntőjében, Isztambulban.

2026. Május 20. 19:08, szerda | Sport

Az akarat diadala

Nagy csaták közepette nyert a rabócsiringen Nagy Ádám gokartversenyt.

2026. Május 18. 07:38, hétfő | Sport

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott nem jutott ki a világbajnokságra

A magyar férfi kézilabda-válogatott nem jutott ki a januári olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, mivel a csütörtöki 31-29-es vereség után vasárnap Veszprémben csak 31-30-ra győzte le Szerbiát a selejtező visszavágóján.