Hírek
2021. Augusztus 22. 16:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Féltékenységből eltörte vetélytársa orrát
Féltékenységből eltörte vetélytársa orrát egy ötvöskónyi férfi.
Az eljárás adatai alapján Ötvöskónyiban egy férfi 2021. augusztus 20-án késő este italozás után hazafelé tartott a falunapról. Útközben betért egyik rokonához, akinek az udvarán meglátta régi haragosát, és szóváltásba keveredett vele. A veszekedés elfajult, mely során a helyi lakos több alkalommal ököllel megütötte a sértettet, akinek súlyos sérülése keletkezett. Az egyenruhások a feltételezett elkövetőt 2021. augusztus 21-én lakhelyén elfogták, és a Nagyatádi Rendőrkapitányságra állították elő – közölte a rendőrség.
A nyomozók a 29 éves agresszort súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

