Hírek
2025. Február 04. 07:46, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Férfi kézilabda NB I - Autóbalesetben elhunyt a Gyöngyös fiatal kapusa
Autóbalesetben hétfőn elhunyt Pánczél Kevin, a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Gyöngyös kapusa.
A klubja közleményben emlékeztetett rá, hogy a húszéves Pánczél 2013-tól kézilabdázott az egyesület színeiben, az U20-as csapat mellett a felnőtt keretben is egyre nagyobb szerephez jutott.
A Gyöngyösi Kézilabda Klub osztozik a hozzátartozók gyászában. Pánczél Kevinre csapattársai ma délután gyertyagyújtással emlékeznek a Dr. Fejes András Sportcsarnok bejáratánál, ahol bárki kifejezheti részvétét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:34, szerda | Sport
Magyar-ír - Minden jegy elkelt
Elfogytak a rendelkezésre álló jegyek a magyar labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet az ír csapattal játszik november 16-án, a Puskás Arénában.
2025. Október 28. 14:54, kedd | Sport
Bartha Brigi 2025 Junior Női Rallycross Bajnoka!
Beszélgetés, a még csak 16 éves rallycross pilótával, Bartha Brigittával, aki az Országos Bajnokság Junior kategóriájában versenyzik.
2025. Október 28. 07:20, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Támogatják az osztályozó bevezetését a klubvezetők
A labdarúgó NB I-ben szereplő klubok vezetői támogatják, hogy a magyar szövetség (MLSZ) vezesse be ismét az osztályozót az élvonal és a másodosztály között.
2025. Október 27. 10:17, hétfő | Sport
Manzák Martin az MNASz Gokart Kupa Junior győztese 2025-ben.
A még csak 12 éves Martin, az első évében Bajnoki címet szerzett!

