Hírek
2012. Június 02. 09:15, szombat |
Helyi
Forrás: Nagyné Tóth Erzsébet/Kaposszekcsői Közösségi Ház
Ügyességért finomságok a szekcsői iskola gyereknapján
A kaposszekcsői iskolában a május 23-i Kihívás Napjához kapcsolódva rendezték meg a gyereknapot. Az ünnepelteknek különböző ügyességi feladatokat kellett megoldaniuk, hogy jutalmul zsetonok üssék a markukat.
A begyűjtött zsetonokat azután tetszés szerinti finomságokra válthatták be a gyerekek. Nagyné Tóth Erzsébet fotói ízelítőt adnak a feladatokból.
Ha további képekre is kíváncsi, kattintson a lenti felvételre.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:34, péntek | Helyi
Négy évtized az ügyfelek szolgálatában: Jubileumot ünnepel Molnár Edit
Példaértékű szakmai mérföldkőhöz érkezett az ALFA Biztosító dombóvári csapata: Molnár Edit menedzser idén ünnepli pályafutásának 40. évfordulóját.
2026. Július 16. 09:34, csütörtök | Helyi
Hatvan évvel ezelőtt védett világbajnoki mérkőzésen Szentmihályi Antal
- interjú Szentmihályi Antal olimpiai bajnok labdarúgóval /Fotón jobbról a második/
2026. Július 15. 08:25, szerda | Helyi
A segítségnyújtás látszata mögött is rejtőzhet veszély
Újfajta behálózási trendre figyelmeztet az Internet Hotline, a Nemzeti Nyomozó Iroda és a Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány
2026. Július 14. 09:24, kedd | Helyi
Tízéves jubileumát ünnepelte a Balaton Babetta Túra
Jubileumi évhez méltó programmal rendezték meg idén a Balaton Babetta Túrát, amely immár tizedik alkalommal hívta közös motorozásra a Babetta-rajongókat.














