Hírek
2021. Április 29. 07:39, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Három embert kórházba vittek szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt Budapesten
Három embert kórházba vittek szén-monoxid-mérgezés gyanújával Budapesten - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szerda este az MTI-t.
Azt írták, hogy a főváros XXIII. kerületébe, egy Vízisport utcai lakóházhoz riasztották a tűzoltókat, mert hárman rosszul lettek. Az ingatlanban méréseket végeztek, és kimutatták a mérgező gázt a levegőben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban

