Hírek
2013. Július 23. 10:10, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Használaton kívüli kútba esett egy kétéves gyerek Mezőladányban
Használaton kívüli kútba esett egy kétéves gyerek a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Mezőladányban, a kisfiú könnyebben megsérült - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője kedden az MTI-vel.
Takács Judit a hétfő délután történt esetről elmondta: a gyerek egy buszmegállóban lévő, régen kútként működő, nyolc-tíz méter mély üregbe esett bele. A kisvárdai tűzoltók mentőkötéllel emelték ki a kisfiút, akinek a zuhanás ellenére nem történt nagyobb baja, a mentők könnyebb sérüléssel szállították kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.

