Városlista
2026. július 25, szombat - Kristóf, Jakab

Hírek

2015. Június 12. 07:15, péntek | Belföld
Forrás: MTI/fotó:illusztráció

Két embert késeltek meg a fővárosban

Két embert késeltek meg a fővárosban

Egyelőre tisztázatlan körülmények között két férfi szúrt sérülést szenvedett csütörtök este, a főváros II. kerületében - közölte az ORFK Kommunikációs Szolgálata az MTI-vel.

A rendőrség közölte: a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 4-es villamos Széna tér és Mechwart liget megálló közötti szakaszán szóváltás alakult ki több ember között.
A két férfi ezt követően szenvedett szúrt sérüléseket - tették hozzá.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozói megkezdték a helyszíni szemlét és az adatgyűjtést az ismeretlen elkövetők felkutatása érdekében.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Facebook-oldalán közölte, hogy a egy ideig a 4-es és a 6-os villamos helyett pótlóbusz közlekedett a Jászai Mari tér és a Széll Kálmán tér között. A korlátozást azóta feloldották.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél

Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.

2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld

Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében

Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.

2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld

Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld

Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.