Hírek
2013. Június 20. 10:48, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Kisalföld - Pintér: Vámosszabadin lesz menekülttábor
Vámosszabadin lesz a kilencedik magyarországi menekülttábor - közölte a Kisalföldben csütörtökön megjelentek szerint a lappal Pintér Sándor belügyminiszter.
A miniszter indoklásában arra hivatkozott, hogy az elmúlt hónapokban Magyarországra érkezett nagyszámú menedékkérő elhelyezését már nem tudják megoldani a meglévő létesítményekben. Pintér Sándor szerint „Vámosszabadira szükség van, márpedig itt nagyobb anyagi ráfordítás nélkül meg lehet nyitni a tábort”. A lap arról is beszámol: a helyiek, akik kedden falugyűlésen tiltakoztak a terv ellen, szombatra útlezáró demonstrációt terveznek álláspontjuk nyomatékosítására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

