Hírek
2023. Október 14. 13:00, szombat |
Bulvár
Forrás: MTI
Komoly kannabisz ültetvénye volt a budapesti férfinak

Több épületben is ültetvényt rendezett be egy budapesti férfi Mány külterületén, ahol a rendőrök 550 tő kannabiszt és 8 kilogramm fagyasztott növényi törmeléket találtak - közölte a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
A közlemény szerint az 51 éves férfi a mányi szeméttelepen több épületet is úgy alakított át, hogy azok kábítószer-termesztéshez alkalmasak legyenek, így klímaberendezéssel, lámpákkal, ventilátorokkal és szellőztető-berendezéssel látta el azokat.
A helyszínen elfogott drogtermesztőt a rendőrök őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.
Fotó: Police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 18. 08:03, kedd | Bulvár
Vatikáni közlemény: Ferenc pápa állapota további kórházi kezelést tesz szükségessé
Ferenc pápa egészségi állapota további kórházi kezelést tesz szükségessé
2025. Február 16. 08:56, vasárnap | Bulvár
Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő, nem tartja meg vasárnapi beszédét
Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő az orvosok a mielőbbi gyógyulás érdekében, ezért hagyományos vasárnapi beszédét sem tartja meg - közölte a Szentszék szombat este.
2025. Február 14. 07:31, péntek | Bulvár
Szájer József a köztévé műsorában szerepelt
A botrányos körülmények között a közélettől visszavonult politikus a németországi politikai helyzetet elemezte.
2025. Február 12. 07:49, szerda | Bulvár
Művészetek Völgye- A Franz Ferdinand lesz a sztárfellépő
A Franz Ferdinand lesz a zenei kínálat sztárfellépője idén a Művészetek Völgyében. A fesztivált július 18-tól 27-ig rendezik meg a Balaton-felvidéken, Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden - közölték a szervezők kedden az MTI