Hírek
2015. Október 13. 08:10, kedd |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
Könyvtári napok Kaposszekcsőn

A 10. Országos Könyvtári napok (2015. október 5-11.) keretében a községi könyvtárunkban 2 rendezvényre került sor.
Október 7-én Sohonyai Edit írónő tartott író-olvasó találkozót a kamaszoknak. A rendkívül élvezetes előadás során felsős tanulóink ízelítőt kaptak az írónő ifjúsági regényeiből.
Október 8-án „Kis felfedezők nagy kalandjai a könyvtárban” címmel babaringató volt a könyvtárban. Somlyainé Schlauch Ditta védőnővel egy vidám, könyvekkel, könyvtárral való ismerkedési délutánra hívtuk a Baba-Mama Klub anyukáit és babáit. Sajnos a rossz időjárás és a betegségek miatt kevesen jöttek el, de így is új (nagyon fiatal) beiratkozóval nőtt könyvtárunk olvasói létszáma.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 15:27, csütörtök | Helyi
Tolna vármegyei rendőrök elismerése
A bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes dicséretét két Tolna vármegyei rendőr is kiérdemelte.
2025. Július 03. 09:30, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Lehűtöttük az árakat!
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.