Városlista
2026. április 3, péntek - Buda, Richárd

Hírek

2019. Május 10. 13:48, péntek | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Korábban fakanállal, most fejszével ütött

Korábban fakanállal, most fejszével ütött

A Dombóvári Rendőrkapitányság folytat büntetőeljárást egy helyi nővel szemben, aki két héten belül két férfit is bántalmazott.

Mint arról már beszámoltunk, a 48 éves helyi nő Dombóvár egyik parkjában, előzetes szóváltást követően egy földön fekvő férfit fakanállal fejbe vert, rugdosott, üres üveggel ütött. Az ügyben gyanúsítottként hallgatták ki garázdaság és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Ugyanez a nő, április 20-án az esti órákban Dombóváron egy helyi 25 éves férfival kialakult konfliktus során egy fejsze tompa fém részével fejbe vágta a sértettet, aki a bántalmazás következtében könnyű sérülést szenvedett.

Az eset kapcsán súlyos testi sértés bűntett kísérletének elkövetése miatt indítottak eljárást a dombóvári rendőrök.

Címkék: rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 03. 13:00, péntek | Helyi

Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni

Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.

2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi

Városnapi ünnepi gála Dombóváron

Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város. A hagyományokhoz hűen az ünnepi gálán azokat ismerték el, akik munkájukkal és elhivatottságukkal példát mutatnak a köz

2026. Április 01. 13:47, szerda | Helyi

Bor- és pálinkaversenyt tartottak Várongon

A helyi önkormányzat az idei évben is megrendezte a gazdák bor- és pálinkaversenyét.

2026. Március 27. 10:24, péntek | Helyi

Mindenük elégett Kaposszekcsőn, segítségre szorul a kétgyermekes anya

Egyedülálló anya két gyermekével segítségre szorul, mert bérlakásuk kiégett Kaposszekcső Liget lakótelepen. Lakhatásukat segíti az önkormányzat, de ruháik, használati eszközeik teljesen megsemmisültek,