Hírek
2022. Július 20. 08:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti/MTI/Rosta Tibor
Lezuhant egy vitorlázógép Békéscsabánál, nyomozás indult
Lezuhant egy motor nélküli vitorlázó repülőgép kedd délután a békéscsabai reptéren, a pilóta súlyosan megsérült - tájékoztatta a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szombati Andrea közölte, hogy a baleset vontatás, felszállás közben történt. A pilóta életveszélyes sérüléseket szenvedett, mentőhelikopter vitte kórházba. A baleset okát és körülményeit a rendőrség vizsgálja - tette hozzá.
Várszegi György, a Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a vitorlázógép kapszulájából egy embert a békéscsabai tűzoltók feszítővágóval szabadítottak ki.
Szombati Andrea arról számolt be a távirati irodának, hogy a békéscsabai rendőrkapitányság légiközlekedés veszélyeztetése miatt indított büntetőeljárást az ügyben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

